Bosch Hydro 4300 WRD14-4 KG R 14 l/min gāzes caurplūdes ūdenssildītājs 7736505637
- Ražotājs: BOSCH
- Modelis: WRD14-4 KG R 23 JU
- Pieejamība: 9
- Pieejams no: 2026. gada jūnija
- Pirmā piegāde būs ierobežota: aptuveni 10 iekārtas
- Iepriekšpārdošanas statuss: 1 iekārta jau rezervēta, palikušas tikai 9 iekārtas
- Iegādājieties iepriekšpārdošanā jau tagad, lai saņemtu iekārtu no pirmās piegādes.
- Pasūtījums tiek apstiprināts pēc rēķina apmaksas.
- Piedāvājam nomaiņu, uzstādīšanu, palaišanu un dokumentācijas sakārtošanu.
Bosch Hydro 4300 WRD14-4 KG R 14 l/min gāzes caurplūdes ūdenssildītājs
Bosch Hydro 4300 WRD14-4 KG R ir pie sienas stiprināms gāzes caurplūdes ūdenssildītājs karstā ūdens sagatavošanai mājsaimniecībās un līdzvērtīgās telpās. Šis modelis paredzēts darbam ar dabasgāzi un nodrošina līdz 14 l/min karstā ūdens caurplūdi pie temperatūras paaugstinājuma par 25 °C.
Modelis ir piemērots klientiem, kuriem nepieciešams jaudīgāks caurplūdes ūdenssildītājs vannasistabai, virtuvei vai vairāku ūdens patēriņa punktu apkalpošanai, ja objektā ir atbilstošs dūmvads, gāzes pieslēgums un ventilācijas prasības.
Galvenās priekšrocības
- 14 l/min karstā ūdens caurplūde pie ΔT 25 °C - piemērots lielākam karstā ūdens patēriņam.
- Hidrodinamiskais ģenerators nodrošina aizdedzei un iekārtas vadībai nepieciešamo enerģiju.
- Elektroniska aizdedze - iekārta iedarbojas, atverot karstā ūdens krānu.
- Digitāls displejs temperatūras, degļa darbības un kļūmju attēlošanai.
- Proporcionāla gāzes caurplūdes modulācija atbilstoši ūdens caurplūdei, lai uzturētu vienmērīgāku temperatūras paaugstināšanos.
- Automātiska ūdens caurplūdes vadība palīdz uzturēt stabilu caurplūdi arī pie mainīga ūdens padeves spiediena.
- Drošības kontrole ar jonizācijas elektrodu, temperatūras ierobežotāju un dūmgāzu velkmes kontroli.
- Energoefektivitātes klase A ūdens uzsildīšanai.
Kam šis modelis ir piemērots?
- Esoša gāzes caurplūdes ūdenssildītāja nomaiņai.
- Dzīvokļiem un mājām, kur karstais ūdens tiek gatavots ar gāzes caurplūdes ūdenssildītāju.
- Objektiem ar atbilstošu dūmvadu un ventilāciju.
- Situācijām, kur nepieciešama lielāka karstā ūdens caurplūde nekā 11 l/min modelim.
- Klientiem, kuri vēlas modernāku iekārtu ar digitālu displeju un hidrodinamisku aizdedzi.
Svarīgi par gāzes veidu
Šis konkrētais modelis WRD14-4 KG R 23 JU ir paredzēts darbam ar dabasgāzi. Produkta aprakstā netiek norādīta izmantošana ar propānu vai butānu, jo ražotāja tehniskajos datos šim WRD14 modelim sašķidrinātās gāzes dati nav norādīti.
Ja nepieciešams risinājums sašķidrinātajai gāzei, pirms pasūtīšanas jāpārbauda atbilstošais modelis un ražotāja pārbūves komplekta pieejamība. Gāzes veida pārbūvi drīkst veikt tikai sertificēts speciālists, izmantojot oriģinālu gāzes veida pārbūves komplektu.
Drošība un uzstādīšana
Gāzes caurplūdes ūdenssildītāja uzstādīšanu, pieslēgšanu, regulēšanu un nodošanu ekspluatācijā drīkst veikt tikai sertificēts speciālists. Iekārta darbojas ar dūmvadu un izmanto telpas gaisu degšanai, tāpēc uzstādīšanas vietā jānodrošina atbilstoša ventilācija un dūmgāzu novadīšana.
Enerģija-G piedāvā pilnu pakalpojumu: konsultāciju, vecās iekārtas nomaiņu, uzstādīšanu, palaišanu, gāzes pieslēguma pārbaudi un servisu.
Tehniskie dati
| Ražotājs | Bosch |
| Sērija | Hydro 4300 |
| Modelis | WRD14-4 KG R 23 JU |
| Artikula numurs | 7736505637 |
| Iekārtas tips | Gāzes caurplūdes ūdenssildītājs |
| Uzstādīšana | Pie sienas |
| Dūmgāzu novadīšanas tips | B11BS |
| Gāzes veids | Dabasgāze G20 / 2H |
| Gāzes padeves spiediens | 20 mbar |
| Lietderīgā jauda | 23,6 kW |
| Minimālā lietderīgā jauda | 12,3 kW |
| Regulēšanas diapazons | 12,3 - 23,6 kW |
| Siltuma slodze | 26,8 kW |
| Minimālā siltuma slodze | 14,0 kW |
| Efektivitāte pie 100% nominālās slodzes | 88% |
| Efektivitāte pie 30% nominālās slodzes | 88% |
| Dabasgāzes patēriņš | 2,8 m³/h |
| Maksimālais ūdens darba spiediens | 12 bar |
| Minimālais ūdens darba spiediens | 0,55 bar |
| Minimālais darba spiediens pie maksimālas caurplūdes | 1 bar |
| Darba sākšanas caurplūdes apjoms | 3,0 l/min |
| Maksimālais caurplūdes apjoms pie ΔT 25 °C | 14,0 l/min |
| Dūmgāzu caurplūdes apjoms | 19,5 g/s |
| Dūmgāzu temperatūra mērīšanas vietā | 200 °C |
| Pieļaujamā telpas temperatūra | 5-45 °C |
| Ūdens uzsildīšanas energoefektivitātes klase | A |
| Deklarētais slodzes profils | L |
| Ūdens uzsildīšanas energoefektivitāte | 76% |
| Gada kurināmā patēriņš | 12 GJ |
| Dienas kurināmā patēriņš | 16,436 kWh |
| Akustiskās jaudas līmenis telpās | 59 dB |
| NOx emisijas | 30 mg/kWh |
| Aukstā ūdens pieslēgums | G 3/4" |
| Karstā ūdens pieslēgums | G 1/2" |
| Dabasgāzes pieslēgums | R 3/4" |
| Izmēri: A x P x D | 655 x 350 x 225 mm |
| Svars bez iepakojuma | 11 kg |
Atšķirība no 11 l/min modeļa
WRD14 ir lielākais Hydro 4300 modelis ar lielāku karstā ūdens caurplūdi un L slodzes profilu. Tas būs piemērotāks vietās, kur nepieciešams lielāks karstā ūdens komforts vai lielāka caurplūde nekā 11 l/min modelim.
| Parametrs | WRD11 | WRD14 |
|---|---|---|
| Maks. caurplūde pie ΔT 25 °C | 11 l/min | 14 l/min |
| Lietderīgā jauda | 19,2 kW | 23,6 kW |
| Slodzes profils | M | L |
| Ūdens uzsildīšanas energoefektivitāte | 71% | 76% |
| Platums | 310 mm | 350 mm |
Piegādes komplekts
- Gāzes caurplūdes ūdenssildītājs Bosch Hydro 4300 WRD14-4 KG R
- Piestiprināšanas elementi
- Iekārtas dokumentācija
Uzstādīšana un serviss
Enerģija-G veic gāzes ūdenssildītāju nomaiņu, uzstādīšanu, palaišanu un apkopi. Pirms pasūtīšanas varam palīdzēt pārbaudīt, vai konkrētajā objektā ir piemērots dūmvads, ventilācija, gāzes pieslēgums un ūdens pieslēgumi.
Piezīme: gāzes iekārtas uzstādīšanu, regulēšanu un gāzes veida pārbaudi drīkst veikt tikai sertificēts speciālists. Drošai ekspluatācijai ražotājs iesaka regulāru pārbaudi un apkopi.
