Bosch Hydro 4300 WRD11-4 KG 11 l/min gāzes caurplūdes ūdenssildītājs 7736505779
- Ražotājs: BOSCH
- Modelis: WRD11-4 KG 23 JU
- Pieejamība: 1
- Pieejams no: 2026. gada jūnija
- Pirmā piegāde būs ierobežota: tikai 3 iekārtas
- Iegādājieties iepriekšpārdošanā jau tagad, lai saņemtu iekārtu no pirmās piegādes.
- Pasūtījums tiek apstiprināts pēc rēķina apmaksas.
- Piedāvājam nomaiņu, uzstādīšanu, palaišanu un dokumentācijas sakārtošanu.
Bosch Hydro 4300 WRD11-4 KG 11 l/min gāzes caurplūdes ūdenssildītājs
Bosch Hydro 4300 WRD11-4 KG ir pie sienas stiprināms gāzes caurplūdes ūdenssildītājs karstā ūdens sagatavošanai mājsaimniecībās un līdzvērtīgās telpās. Šis modelis nodrošina līdz 11 l/min karstā ūdens caurplūdi pie temperatūras paaugstinājuma par 25 °C.
Modelis WRD11-4 KG 23 JU ir piemērots objektiem, kur nepieciešams kompakts, moderns un ekonomisks caurplūdes ūdenssildītājs ar dūmvada pieslēgumu, hidrodinamisku aizdedzi un digitālu displeju.
Galvenās priekšrocības
- 11 l/min karstā ūdens caurplūde pie ΔT 25 °C.
- Hidrodinamiskais ģenerators nodrošina aizdedzei un vadībai nepieciešamo enerģiju.
- Elektroniska aizdedze - iekārta iedarbojas, atverot karstā ūdens krānu.
- Digitāls displejs temperatūras, degļa darbības un kļūmju attēlošanai.
- Automātiska ūdens caurplūdes vadība palīdz uzturēt stabilu caurplūdi arī pie mainīga padeves spiediena.
- Proporcionāla gāzes caurplūdes modulācija atbilstoši ūdens caurplūdei.
- Drošības ierīces: jonizācijas kontrole, velkmes kontrole, temperatūras ierobežotājs un degkameras statusa kontrole.
- Energoefektivitātes klase A ūdens uzsildīšanai.
Kam šis modelis ir piemērots?
- Esoša Junkers/Bosch gāzes caurplūdes ūdenssildītāja nomaiņai.
- Dzīvokļiem, nelielām mājām un objektiem ar vidēju karstā ūdens patēriņu.
- Virtuvei, vannasistabai vai vienam līdz diviem karstā ūdens patēriņa punktiem, atkarībā no objekta apstākļiem.
- Objektiem ar atbilstošu dūmvadu, ventilāciju un gāzes pieslēgumu.
- Klientiem, kuriem nepieciešams mazāks modelis nekā WRD14, bet ar modernu vadību un displeju.
Dabasgāze un sašķidrinātā gāze
Šis modelis tiek piegādāts kā WRD11-4 KG 23 JU, kas paredzēts darbam ar dabasgāzi. Ražotāja tehniskajos datos WRD11 modelim ir norādīti arī butāna un propāna parametri, tomēr izmantošanai ar sašķidrināto gāzi nepieciešama atbilstoša pārbaude un, ja vajadzīgs, gāzes veida pārbūve.
Gāzes veida pārbūvi drīkst veikt tikai sertificēts speciālists, izmantojot oriģinālo Bosch gāzes veida pārbūves komplektu. Ja iekārta paredzēta darbam ar propānu vai citu gāzes veidu, tas jānorāda pirms pasūtījuma noformēšanas.
Drošība un uzstādīšana
Gāzes caurplūdes ūdenssildītāja uzstādīšanu, pieslēgšanu, regulēšanu un nodošanu ekspluatācijā drīkst veikt tikai sertificēts speciālists. Iekārta darbojas ar dūmvadu un izmanto telpas gaisu degšanai, tāpēc uzstādīšanas vietā jānodrošina atbilstoša ventilācija un pareiza dūmgāzu novadīšana.
Enerģija-G piedāvā pilnu pakalpojumu: konsultāciju, vecās iekārtas nomaiņu, uzstādīšanu, palaišanu, gāzes pieslēguma pārbaudi un servisu.
Tehniskie dati
| Ražotājs | Bosch |
| Sērija | Hydro 4300 |
| Modelis | WRD11-4 KG 23 JU |
| Artikula numurs | 7736505779 |
| Iekārtas tips | Gāzes caurplūdes ūdenssildītājs |
| Uzstādīšana | Pie sienas |
| Dūmgāzu novadīšanas tips | B11BS |
| Gāzes veids piegādes konfigurācijā | Dabasgāze G20 / 2H |
| Gāzes padeves spiediens, dabasgāze G20 | 20 mbar |
| Gāzes padeves spiediens, butāns G30 | 28-30 mbar |
| Gāzes padeves spiediens, propāns G31 | 37 mbar |
| Lietderīgā jauda | 19,2 kW |
| Minimālā lietderīgā jauda | 10,6 kW |
| Regulēšanas diapazons | 10,6 - 19,2 kW |
| Siltuma slodze | 21,8 kW |
| Minimālā siltuma slodze | 12,0 kW |
| Efektivitāte pie 100% nominālās slodzes | 88% |
| Efektivitāte pie 30% nominālās slodzes | 88% |
| Dabasgāzes patēriņš | 2,3 m³/h |
| Butāna patēriņš | 1,7 kg/h |
| Propāna patēriņš | 1,7 kg/h |
| Maksimālais ūdens darba spiediens | 12 bar |
| Minimālais ūdens darba spiediens | 0,55 bar |
| Minimālais darba spiediens pie maksimālas caurplūdes | 1 bar |
| Darba sākšanas caurplūdes apjoms | 2,6 l/min |
| Maksimālais caurplūdes apjoms pie ΔT 25 °C | 11,0 l/min |
| Dūmgāzu caurplūdes apjoms | 15,3 g/s |
| Dūmgāzu temperatūra mērīšanas vietā | 240 °C |
| Pieļaujamā telpas temperatūra | 5-45 °C |
| Ūdens uzsildīšanas energoefektivitātes klase | A |
| Deklarētais slodzes profils | M |
| Ūdens uzsildīšanas energoefektivitāte | 71% |
| Gada kurināmā patēriņš | 6 GJ |
| Dienas kurināmā patēriņš | 8,740 kWh |
| Akustiskās jaudas līmenis telpās | 58 dB |
| NOx emisijas | 24 mg/kWh |
| Aukstā ūdens pieslēgums | G 3/4" |
| Karstā ūdens pieslēgums | G 1/2" |
| Dabasgāzes pieslēgums | R 3/4" |
| Sašķidrinātās gāzes pieslēgums | R 1/2" |
| Izmēri: A x P x D | 655 x 310 x 225 mm |
| Svars bez iepakojuma | 11 kg |
Atšķirība no 14 l/min modeļa
WRD11 ir kompaktākais Hydro 4300 modelis ar mazāku platumu un mazāku karstā ūdens caurplūdi nekā WRD14. Tas būs piemērotāks objektiem ar vidēju karstā ūdens patēriņu vai vietās, kur svarīgs kompaktāks iekārtas izmērs.
| Parametrs | WRD11 | WRD14 |
|---|---|---|
| Maks. caurplūde pie ΔT 25 °C | 11 l/min | 14 l/min |
| Lietderīgā jauda | 19,2 kW | 23,6 kW |
| Slodzes profils | M | L |
| Ūdens uzsildīšanas energoefektivitāte | 71% | 76% |
| Platums | 310 mm | 350 mm |
Piegādes komplekts
- Gāzes caurplūdes ūdenssildītājs Bosch Hydro 4300 WRD11-4 KG
- Piestiprināšanas elementi
- Iekārtas dokumentācija
Uzstādīšana un serviss
Enerģija-G veic gāzes ūdenssildītāju nomaiņu, uzstādīšanu, palaišanu un apkopi. Pirms pasūtīšanas varam palīdzēt pārbaudīt, vai konkrētajā objektā ir piemērots dūmvads, ventilācija, gāzes pieslēgums un ūdens pieslēgumi.
Piezīme: gāzes iekārtas uzstādīšanu, regulēšanu un gāzes veida pārbaudi drīkst veikt tikai sertificēts speciālists. Drošai ekspluatācijai ražotājs iesaka regulāru pārbaudi un apkopi.
