CALEFFI eCAL® 537761 atkaļķošanas filtrs ar magnētu, 1"
- Ražotājs: CALEFFI
- Modelis: 537761
- Pieejamība: 3
CALEFFI eCAL® 537761 atkaļķošanas filtrs ar magnētu, 1"
JAUNUMS! Kompakts un daudzfunkcionāls risinājums apkures katlu, karstā ūdens siltummaiņu, sadzīves tehnikas un ūdens sistēmu aizsardzībai pret kaļķakmens nogulsnēm un mehāniskiem piemaisījumiem.
CALEFFI eCAL® 537761 ir elektrolītisks atkaļķošanas filtrs ar iebūvētu mehānisko filtru un magnētu, paredzēts aukstā lietojamā ūdens līnijai. Ierīce palīdz samazināt kaļķakmens veidošanos ūdensapgādes sistēmā, aizsargājot apkures katlus, karstā ūdens siltummaiņus, sadzīves tehniku un jaucējkrānus.
Šis risinājums darbojas bez elektrības un bez ķīmiskām piedevām, saglabājot dzeramā ūdens īpašības un nemainot ūdens cietību vai ķīmisko sastāvu.
Galvenās priekšrocības
- Elektrolītiska pretkaļķa darbība – palīdz mainīt kalcija kristālu struktūru, samazinot kaitīgu kaļķakmens nogulšņu veidošanos.
- Trīs aizsardzības līmeņi vienā ierīcē – atkaļķošana, mehāniskā filtrēšana un magnētisko daļiņu uztveršana.
- 50 μm filtrs – aiztur mehāniskos piemaisījumus ūdens plūsmā.
- Iebūvēts magnēts – palīdz uztvert feromagnētiskās daļiņas.
- Ilgtermiņa darbība – paredzēta nepārtraukta darbība līdz pat 7 gadiem.
- Bez elektrības – nav nepieciešams pieslēgums elektrotīklam.
- Bez ķīmiskām piedevām – nav nepieciešama sāls vai dozējamie reaģenti.
- Low Lead materiāls – izgatavots no dezincifikācijas izturīga zema svina satura misiņa.
- Piemērots mājas lietošanai – uzstādāms uz aukstā lietojamā ūdens padeves caurules.
Kāpēc nepieciešama aizsardzība pret kaļķakmeni?
Kaļķakmens nogulsnes var uzkrāties uz siltummaiņiem un elektriskajiem sildelementiem, ierobežot ūdens plūsmu caurulēs, palielināt enerģijas patēriņu un bojāt sadzīves tehniku vai jaucējkrānus. CALEFFI eCAL® palīdz samazināt šo problēmu risku un saglabāt iekārtu efektīvāku darbību ilgtermiņā.
Tehniskie dati
| Ražotājs | CALEFFI |
| Modelis | eCAL® 537761 |
| Sērija | 5377 |
| Savienojums | G 1" iekšējā vītne, ISO 228-1 |
| Diametrs | DN 25 |
| Maksimālais darba spiediens | 16 bar |
| Darba temperatūra | 5–40 °C |
| Filtra sieta izmērs | 50 μm / 0,05 mm |
| Kv | 5,1 m³/h |
| Magnēta indukcija | 1 T |
| Materiāls | Dezincifikācijas izturīgs zema svina satura misiņš |
| Pielietojums | Dzeramais ūdens, aukstā ūdens padeves līnija |
Uzstādīšana
Ierīci paredzēts uzstādīt uz aukstā lietojamā ūdens padeves caurules pirms iekārtām, kurām nepieciešama aizsardzība pret kaļķakmens veidošanos un mehāniskiem piemaisījumiem.
Svarīgi zināt
CALEFFI eCAL® nav klasisks ūdens mīkstinātājs ar sāls reģenerāciju. Ierīce nesamazina ūdens cietību ķīmiski, bet ar elektrolītisku darbību palīdz samazināt kaļķakmens nogulšņu veidošanos. Ļoti cieta ūdens gadījumā ieteicams izvērtēt arī papildu ūdens sagatavošanas risinājumus.
Preces kods: 537761
Noskatieties CALEFFI eCAL® darbības video
Video demonstrācija par elektrolītisko pretkaļķa darbību un filtra konstrukciju.
Rezerves daļu un iekārtu cenas var mainīties atkarībā no piegādātāja cenu izmaiņām. Ja pēc pasūtījuma veikšanas cena būs mainījusies, par to nekavējoties informēsim klientu.






